Brook Preloader
danielle-profile

Daniëlle van Zadelhoff ile Portfolyo Değerlendirmeleri

 

Daniëlle van Zadelhoff Hakkında

Hollandalı sanatçı Daniëlle van Zadelhoff, resim, heykel ve sanat tarihine ilgi gösterilen bir aile geleneği içinde büyüdü. Fotoğrafçılığa yönelmeye karar verdiğinde Belçika’da bir yıl teknik eğitim aldı. 2013’ten bugüne Antwerp’de yer alan stüdyosunda profesyonel çalışmalarını sürdürüyor. İlk solo sergisi 2014 yılında Hollanda’da gerçekleşti. Uluslararası alanda kişisel sergilerin yanı sıra, karma sergiler, projeler ve fuarlarda dikkat çeken Daniëlle van Zadelhoff, geçtiğimiz yıl San Franscisco MoMa’da izleyici ile buluştu. Çalışmalarında chiaroscuro (ışık – gölge tekniği) ile 17. yüzyıl resim sanatına yaklaşan bir dil yaratan fotoğraf sanatçısı, geçmiş ve gelecek ilişkisini canlandırıyor. Bilinçdışının karanlığında varolan evrensel duyguları, ışık aracılığıyla görünür kılmaya çalışan Daniëlle van Zadelhoff yalnızlık, savunmasızlık, inanç ve şüphe gibi temalar üzerine çalışıyor.

Portfolyo Değerlendirme Süreci

Portfolyo değerlendirmesine katılmak isteyen katılımcıların, aşağıda yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Katılım sınırlı sayıda olup katılımcılar kayıt sırasına göre belirlenecektir. Daniëlle van Zadelhoff ile portfolyo değerlendirmeleri online olarak gerçekleşecek olup formun kapanmasının ardından katılımcılar ile detaylar paylaşılacaktır. Her bir katılımcının süresi yarım saat olacaktır.

Portfolyo değerlendirmelerinin dili İngilizce olacaktır. Başvuran katılımcıların dil seviyelerinin yeterli düzeyde olması gerekmektedir.

YÜRÜTÜCÜ

Daniëlle van Zadelhoff

TARİH / SAAT

11 Ekim Çarşamba
11.30 – 13.30

MEKAN

Online