Brook Preloader
mous-lamrabat

Mous Lamrabat ile Portfolyo Değerlendirmeleri

Mous Lamrabat Hakkında

Mous Lamrabat Fas ve Flaman kökenli, Belçikalı fotoğraf sanatçısı. Gent Kraliyet Güzel Sanatlar Akademisi’nde iç mimarlık okudu. 2009 yılında mezun olduktan sonra fotoğrafçılığa yöneldi ve 2019’da ilk kişisel sergisi Mousganistan ile dikkat çekti. Elle, Vogue Italia, Vogue Arabia, GQ Middle East ve Esquire için çalıştı. Hem Studio Mousmous markası ile gerçekleştirdiği global moda çekimleri hem de kişisel serileriyle uluslararası alanda tanınıyor. Fotoğraflarında aynı zamanda bir sanat yönetmeni bakışıyla kendi evrenini yaratırken kültürel kodlara başvuruyor. Kuzey Afrika manzaraları, geleneksel kıyafet ve aksesuarları, Batılı ikonografiler ve popüler kültür öğeleriyle eşleştirerek melez imajlar yaratıyor.

Portfolyo Değerlendirme Süreci

Portfolyo değerlendirmesine katılmak isteyen katılımcıların, aşağıda yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Katılım sınırlı sayıda olup katılımcılar kayıt sırasına göre belirlenecektir. Formun kapanmasının ardından katılımcılar ile detaylar için iletişime geçilecektir. Portfolyo değerlendirmeleri 212 Studio ofisinde, Mous Lamrabat’ın katılımı ile gerçekleşecektir. Her bir katılımcının süresi yarım saat olacaktır.

Portfolyo değerlendirmelerinin dili İngilizce olacaktır. Başvuran katılımcıların dil seviyelerinin yeterli düzeyde olması gerekmektedir.

YÜRÜTÜCÜ

Mous Lamrabat

TARİH / SAAT

10 Ekim Salı
10.30 – 12.30

MEKAN

212 Studio