Brook Preloader
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tine Poppe ile Portfolyo Değerlendirmeleri

Tine Poppe Hakkında

Tine Poppe, Norveç Oslo’da yaşıyor ve çalışıyor. Sanat ve belgesel fotoğrafçılığı aracılığıyla sosyal, politik, varoluşsal ve çevresel konulara dikkat çekmeye odaklanıyor. Eserleri Norveç’te ve uluslararası alanda kurumsal sanat koleksiyonları tarafından alındı ve sergilendi. Poppe’un çalışmaları, Sony World Photography Awards, IPA International Photography Awards, PX3 Prix de la Photographie Paris, LensCulture Emerging Talents Awards, LensCulture Street Photography Awards tarafından ödüllendirildi. Yakın zamanda Norveç’in prestijli ödülü Fotografiprisen’e layık görüldü. Poppe, serilerini farklı floral temalar çerçevesinde üretiyor. Çiçekler ve bitkilerinin güzelliğiyle birlikte, karanlık ve gizemli yanlarını da ortaya çıkararak şiirsel bir üslup kullanıyor.

Portfolyo Değerlendirme Süreci

Portfolyo değerlendirmesine katılmak isteyen katılımcıların, aşağıda yer alan formu eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir. Katılım sınırlı sayıda olup katılımcılar kayıt sırasına göre belirlenecektir. Tine Poppe ile portfolyo değerlendirmeleri online olarak gerçekleşecek olup formun kapanmasının ardından katılımcılar ile detaylar paylaşılacaktır. Her bir katılımcının süresi yarım saat olacaktır.

Portfolyo değerlendirmelerinin dili İngilizce olacaktır. Başvuran katılımcıların dil seviyelerinin yeterli düzeyde olması gerekmektedir.

YÜRÜTÜCÜ

Tine Poppe

TARİH / SAAT

12 Ekim Perşembe
14.30 – 16.30

MEKAN

Online